ÜST
Xiaomi Buds 3T Pro özellikleri ortaya çıktı

Xiaomi Buds 3T Pro özellikleri ortaya çıktı

Xiaomi Buds 3T Pro özellikleri ortaya çıktı

Xiaomi, yeni TWS kulaklık modelini tanıtmak için hazırlıklarına devam ediyor. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip Xiaomi Buds 3T Pro özellikleri sızdırıldı.

Aralık ayında Buds 3 modelini tanıtan Xiaomi, TWS kulaklık pazarında daha fazla kişiye ulaşabilmek için yeni bir kulaklık geliştirdi. Oyun modu ve uzamsal ses gibi özelliklerin yer aldığı yeni model, batarya performansı konusunda da oldukça iddialı.

Yeni modelde şeffaf mod özelliği de yer alacak. Kullanıcılar, şeffaf mod özelliği sayesinde kulaklık takılıyken dışarıdan gelen sesleri duyabilecek.

10mm Dual Magnet sürücüye sahip olan model, LHDC (Low Latency High-Definition Audio) 4.0 Codec ile kullanıcılara sunulacak. Düşük gecikme ve yüksek kalite sunan LHDC 4.0, beklentileri fazlasıyla karşılayacak.


Xiaomi Buds 3T Pro, Bluetooth 5.2 teknolojisi sayesinde kesintisiz ve kaliteli bağlantı deneyimi sunacak. Type-C ile 70 dakikada şarj olabilen model, kablosuz şarj teknolojisine de sahip.

Yaklaşık 6 saat kesintisiz kullanım süresi sunabilen model, şarj kutusu ile birlikte toplam 24 saat pil süresiyle dikkat çekiyor. Her biri 4.9 gram olan kulaklıklar, şarj kutusu ile birlikte toplam 49 gram ağırlığa sahip. IP55 sertifikası bulunan cihaz, suya ve toza karşı dayanıklı yapıyla karşımıza çıkıyor.

  • 15 Mart 2022 , Salı