ÜST
OPPO K10 tanıtım tarihi ve ilk bilgileri belli oldu!

OPPO K10 tanıtım tarihi ve ilk bilgileri belli oldu!

OPPO K10 tanıtım tarihi ve ilk bilgileri belli oldu!

OPPO, fiyat performans serisine K10 modelini eklemeye hazırlanıyor! İlk bilgileri ve tanıtım tarihi belli olan cihazın işte detayları.

OPPO, fiyat performans ürünü olarak ürettiği seriye K10 modelini eklemeye hazırlanıyor. Şirket, serideki son telefonu olan K9 modelini geçtiğimiz yıl Aralık ayında tanıtmıştı. Firma, yeni modelinin tanıtım tarihini ve ilk bilgilerini açıkladı. İlerideki günlerde ise telefonla ilgili daha fazla bilgi vereceğini de belirtti.

Huawei’nin ABD tarafından kara listeye alınmasından sonra OPPO, daha fazla ön plana çıkmaya başladı. Marka, şu anda akıllı telefon sektöründeki boşluktan yararlanarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ek olarak bu büyümeye OPPO ve OnePlus ortaklığı da etki etti. Peki OPPO K10 tanıtım tarihi ne zaman ve ilk bilgiler neler? Haberin ayrıntılarına hep birlikte göz atalım.OPPO K10 23 Mart’ta tanıtılacak!

Teknoloji devi OPPO, yeni K10 modelinin 23 Mart’ta tanıtılacağını açıkladı. Firma, akıllı telefonla ilgili bütün özellikleri olmasa da elle tutulur birkaç bilgiyi bekleyenlerle paylaştı. OPPO, K10’un elde daha iyi bir his bırakması için yarı mat yarı parlak bir karışım sunan tasarım sergileyeceğini açıkladı.

Cihazın, siyah ve mavi olmak üzere çift renk seçeneği bulunacak. Telefon, arka tarafında 50 Megapiksel ana kamera bulunan bir kamera sistemine sahip olacak. Akıllı telefonun alt kısmında hoparlör, mikrofon ve 3,5 mm kulaklık jakı ile çevrili USB-C bağlantı noktası yer alacak.

Siz okuyucularımız OPPO’nun fiyat performans serisinde yeni tanıtacağı akıllı telefon hakkında ne düşünüyorsunuz? İlk izlenimleriniz nasıl? Düşüncelerinizi yorum yapabilir ya da SDN Forum‘da paylaşabilirsiniz.

  • 15 Mart 2022 , Salı